Kontakti

UPRAVA

e-pošta: info@kz-metlika.si

  Ime in priimek Telefon Faks
Centrala   07/363 7000  
Direktorica Tatjana Malešič pokličite tajništvo  
Tajništvo direktorja Ana Šterk 07/363 7033 07/363 7011
Vodja FRS Mojca Nastav 07/363 7020 07/363 7028
Vodja programa Gastro Viktor Kure 07/363 7035  
Vodja tehnične službe Franci Tajner 07/363 7036  
Strokovna sodelavka v splošnem sektorju Darija Vlah 07/363 7039  
Vodja programa trgovina Tadeja Bajuk 07 363 7038  
Vodja odnosov z javnostjo Darja Papič 07/363 7037  
Kooperacija Stanislav Muhič 07/363 7191  

 

GASTRO - OSKRBA GOSTINSTVA

  Kontakt Telefon Faks
PC Log Metlika      
Vodja centra Igor Plut 07/363 7113  
Sprejem naročil prodaja.log@kz-metlika.si 07/363 7112
07/363 7114
07/363 7116
       
PC Ljubljana      
Vodja centra Jasmina Esih 01/530 7970  
Diskont Savlje Martina Bukovec 01/530 7930  
Sprejem naročil prodaja-lj@kz-metlika.si 01/530 7923
01/530 7924
01/530 7929
01/530 7939
01/530 7954
01/530 7958
 
Sprejem naročil meso mesni.diskont.lj@kz-metlika.si 01/530 7926  
CC Litijska cclitijska@kz-metlika.si 01/520 7902  
       
PC Izola      
Vodja centra Nives Zadnik 05/662 5314 05/662 5316
Sprejem naročil prodaja.izola@kz-metlika.si 05/662 5310  
       
PC Nova Gorica      
Vodja centra Danjel Colja 041/409-173 05/662 5316
Sprejem naročil prodaja.ng@kz-metlika.si 05/330 3012  
       
PC Radovljica Lesce      
Vodja centra Darja Pezdirnik 031/663-132  
Sprejem naročil prodaja-ra@kz-metlika.si 04/530 0520 04/530 0930
       
PC Maribor      
Vodja centra David Esih    
Sprejem naročil prodaja-mb@kz-metlika.si 02/460 5900 02/460 5910
       
PC Murska Sobota      
Vodja centra Slavica Lešnik 02/530 8579  
Sprejem naročil prodaja-ms@kz-metlika.si 02/530 8570 02/530 8578
       
PC Novo mesto      
Sprejem naročil prodaja-nm@kz-metlika.si 07/393 2093  

PROGRAM VINO

e-pošta: vinska.klet@kz-metlika.si

  Ime in priimek Telefon Faks
Vodja prodaje programa vino Matej Smrekar 07/363 7060  
Enolog Jure Štalcar 07/363 7056  
Prodaja Vesna Krhin 07/363 7050  
Vodja vinogradništva Martina Janžekovič Legan 07/363 7192  

 

PROGRAM MESO

e-pošta: program.meso@kz-metlika.si

  Ime in priimek Telefon Faks
Vodja programa mesnine Anton Absec 07/363 7152 07/363 7160
Vodja enote mesnine Dušan Štricelj 07/363 7164  
Ekspedit - klavnica Martin Nemanič 07/363 7162  
Mesni diskont Ljubljana   01/530 7926  

 

MALOPRODAJA

Enota Email Telefon Faks
Agrocenter agrocenter@kz-metlika.si 07/363 7100 07/363 7111
Agrocenter - gradbeni del agrocenter.gradbeni@kz-metlika.si 07/363 7128  
Trgovina Suhor trgovina.suhor@kz-metlika.si 07/363 7180  
Trgovina Podzemelj trgovina.podzemelj@kz-metlika.si 07/363 7173  
Mesnica 1 CBE 79 mesnica1@kz-metlika.si 07/363 7190 07/363 7093
Menza   07/363 7054